دل گفته های معلمان ضیا آباد

ادب و متانت و وقار همکاران عزیز قابل ستایش بود و بیان دیدگاه های خودشون در مورد برنامه های متنوع در دوره ابتدایی اعم از حجم بالای برخی از کتاب ها، تنوع طرها، سختی کار در کلاس های چند پایه ، دانش آموزان دارای اختلال و ... نشان از توجه عمیق همکاران و احساس مسئولیت آنها در این دوره است.

پیشنهاد می کنیم راهکارهای خوب خود را به مسئولین منطقه ارائه نمایند و با توجه به نیاز منطقه نسبت به تشکیل کارگاه های آموزشی یا دوره های ضمن خدمت اقدام نمایند.

آیا به این نکته فکر کرده اید که هر پایه تحصیلی در یک روز 5 ساعت آموزشی فعالیت دارد! و معلم در یک کلاس پنج پایه در یک روز 25 ساعت آموزشی را در 5 ساعت ارائه می دهد!

عدالت را در این کلاس ها چگونه معنا می کنید؟

چه امکاناتی در اختیار این مدارس قرار گرفته است؟

چه دوره های تخصصی را معلمان اینگونه کلاس ها گذرانده اند؟

پس بیاییم دست به دست هم دهیم و برای آموزش مطلوب در این کلاس ها ،با توجه به فرصت هایی که موجود است قدم های تازه ای برداریم

 

/ 1 نظر / 13 بازدید
یک دانشجو

سلام خسته نباشین ممنون که در قبال ضیااباد این لطف رو کردین و نظرخواهی می کنین من به عنوان شخصی که سالها در مدارس ضیااباد درس خوندم واقعا از این منطقه شاکی هستم مدارسی که الان تحت اختیار دانش اموزان هست اصلا بار علمی نداره این مدارس از جنبه مدرسه بودن دراومدن نمیدونم شاید این میتونه ناشی از عدم فعالیت مدیران مدارس و معلمان باشه و همچنین روسای محترم اداره اموزش و ژرورش شما خودتون بگین ما در چند سال اخیر چند درصد تو کنکور قبولی داشتیم شاید به زحمت به 7 درصد هم نرسه!!!!!!!!!! دبیرستان های دخترونه که افتضاح شده......به جز چند دانش آموز مثلا 3 نفر در یک کلاس پیش دانشگاهی مابقی یا باید برن دانشگاه ازاد یا پیام نور و بقیه هم ترک تحصیل منطقه برای دانش اموزان جذابیتی ایجاد نمی کنه که بچه ها به درس خوندن روی بیارن......این حلاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منطقه ای که می تونست الان به جایی برسه الان حدود 15 ساله که داره در جا میزنه. تنها افراد اشنای ما نیستن که حق درست فهمیدن رو دارن....بچه های بی بضاعت هم حق دارن بهره مند بشن ازتمامی برنامه ها ازتون خواهش می کنم برای رضای خدا به مردم ضیااباد کمک کنن ممنون یاعلی[خنثی]